Eredmények

- 2019 -

III. Debreceni Ütőkard, feder és szablya torna

2019.08.17.

I. Horváth András Csaba (Ars Ensis)

II. Barta Károly (Ars Ensis)

III. Tenke Dániel (Ars Ensis)

IV. Török Gábor (Ars Ensis)

I. Horváth András Csaba (Ars Ensis)

II. Kadlicskó Lőrinc (Ars Ensis)

III. Farkas Zsolt (AULE)

IV. Szeles Bence (Falka)

I. Kiss Tamás (Ars Ensis)

II. Horváth András Csaba (Ars Ensis)

III. ‎Balazs Kirschweng‎ (Kard Rendje)

IV. Havasi István (Ars Ensis)

I. Szebényi Tibor (Georgikon Szablya Kör)

II. Márkus János (Crosscut HRST)

III. Nagy Máté Kálmán (Ars Ensis)

IV. Károly Zsolt (Falka)

IX. Budapesti Ütőkard, feder és szablya torna

2019.04.13.

I. Dobó István (Ars Ensis)

II. Kadlicskó Lőrinc (Ars Ensis)

III. Károly Zsolt (Kard Rendje)

IV. Barta Károly (Ars Ensis)

I. Gulyás Réka Daniella (Ars Ensis)

II. Tilinger Henriette (Ars Ensis)

III. Szűcs Kitti Dorina (Pécsi Hosszúkardvívó Sportkör)

I. Kiss Tamás (Ars Ensis)

II. Havasi István (Ars Ensis)

III. Magát Gábor (Ars Ensis)

IV. Nagy Máté Kálmán (Ars Ensis)

I. Károly Zsolt (Kard Rendje)

II. Márkus János (Ars Ensis)

III. Dobó István (Ars Ensis)

IV. Becsei Bálint (Ars Ensis)

- 2018 -

VIII. Budapesti ütőkard, feder és szablya torna

2018.11.17.

I. Dobó István (Ars Ensis)

II. Károly Zsolt (Kard Rendje)

III. Kadlicskó Lőrinc (Ars Ensis)

IV. Tóth András (Ars Ensis)

I. Pávay Richárd (AULE)

II. Miskolczi Mátyás (Ars Ensis)

III. Gulyás Réka Daniella (Ars Ensis)

IV. Tarr Bence (Ars Ensis)

I. Gulyás Réka Daniella (Ars Ensis)

II. Czifra Györgyi (Kard Rendje)

III. Tilinger Henriette (Ars Ensis)

I. Kiss Tamás (Ars Ensis)

II. Magát Gábor (Ars Ensis)

III. Pávay Richárd (AULE)

IV. Czégé Dávid (Ars Ensis)

II. Bicornio Hema gathering, Debrecen

2018.08.10-12.

I. Nagy Máté Kálmán (Ars Ensis)

II. Dobó István (Ars Ensis)

III. Károly Zsolt (Kard Rendje)

I. Havasi István (Ars Ensis)

II. Pávay Richárd (AULE)

III. Magát Gábor (Ars Ensis)

IV. Nagy Máté Kálmán (Ars Ensis)

I. Czifra Györgyi (Kard Rendje)

II. Valentin Adrienn (Kard Rendje)

III. Gulyás Réka Daniella (Ars Ensis)

I. Ormosi Péter Bonifác (Ars Ensis)

II. Pávay Richárd (AULE)

III. Schunder László (VM)

IV. Várhelyi Zoltán Pál (Ars Ensis)

I. Pávay Richárd (AULE)

II. Weisz Attila (Ars Ensis)

III. Károly Zsolt (Kard Rendje)

IV. Kottyán Péter (Kard Rendje)

I. Horváth András Csaba (Ars Ensis)

II. Schunder László (VM)

III. Dobó István (Ars Ensis)

IV. Tarr Bence László (Ars Ensis)

I. Schunder László (VM)

II. Ormosi Péter Bonifác (Ars Ensis)

III. Faragó Péter (Ars Ensis)

IV. Havasi István (Ars Ensis)

I. Schunder László (VM)

II. Ormosi Péter Bonifác (Ars Ensis)

III. Czégé Dávid (Ars Ensis)

Különdíj: Dobó István (Ars Ensis)

VII. Budapesti ütőkard és feder torna

2018.03.11

I. Nagy Máté (Ars Ensis)

II. Erdei Csaba (Ars Ensis)

III. Gulyás Réka (Ars Ensis)

IV. Kovács Márton (Ars Ensis)

I. Módos András (Kard Rendje)

II. Regenyei Péter (Ars Ensis)

III. Pávay Richárd (Ars Ensis)

IV. Faragó Péter (Ars Ensis)

- 2017 -

I. Bicornio HEMA Gathering, Debrecen

2017.11.10-12

I. Pávay Richárd (AULE)

II. Nagy Máté Kálmán (Ars Ensis)

III. Gulyás Réka Daniella (Ars Ensis)

IV. Mich Teodóra (Ars Ensis)

I. Pávay Richárd (AULE)

II. Havasi István (Ars Ensis)

III. Gyuricza Zsolt (Ars Ensis)

IV. Tarr Bence (Ars Ensis)

I. Pávay Richárd (AULE)

II. Horváth András Csaba (Ars Ensis)

III. Faragó Péter (Ars Ensis)

IV. Czégé Dávid (Ars Ensis)

VI. Budapesti műkard és feder torna

2017.08.12

I. Benedek Bence (Ars Ensis)

II. Pávay Richárd (AULE)

III. Garas Olivér (PTE MSK)

IV. Havasi István (Societas Draconistrarum/Ars Ensis)

I. Magát Gábor (Ars Ensis)

II. Pávay Richárd (AULE)

III. Dobi Jakub (Ars Ensis)

IV. Kottyán Péter (Kard Rendje)

V. Budapesti műkard és feder torna

2017.03.11

I. Magát Gábor (Ars Ensis)

II. Horváth András Csaba (Ars Ensis)

III. Faragó Péter (Ars Ensis)

IV. Havasi István (Societas Draconistrarum/Ars Ensis)

I. Horváth András Csaba (Ars Ensis)

II. Várhelyi Zoltán Pál (Ars Ensis)

III. Ormosi Péter Bonifác (Ars Ensis)

- 2016 -

II Debreceni kardvívó torna és HEMA találkozó

2016.11.05

I. Benedek Bence (Ars Ensis)

II. Pávay Richárd (AULE)

III. Kiss Tamás (Ars Ensis)

IV. Magát Gábor (Ars Ensis)

I. Ormosi Péter Bonifác (Ars Ensis)

II. Pávay Richárd (AULE)

III. Módos András (Kard Rendje)

I. Kiss Tamás (Ars Ensis)

IV. Budapesti mŰkard és feder torna

2016.02.13

I. Havasi István (Societas Draconistrarum/Ars Ensis)

II. Sebastian Estivil (Ars Ensis)

III. Magát Gábor (Ars Ensis)

IV. Benedek Bence (Societas Draconistrarum)

I. Horváth András Csaba (Ars Ensis)

II. Pávay Richárd (AULE)

III. Várhelyi Zoltán Pál (Ars Ensis)

IV. Havasi István (Societas Draconistrarum/Ars Ensis)

- 2015 -

I. Debreceni Kardvívó Torna

2015.11.14

I. Pávay Richárd (AULE)

II. Benedek Bence (Societas Draconistrarum/Ars Ensis)

III. Weisz Attila (Ars Ensis)

I. Horváth András Csaba (Ars Ensis)

II. Módos András (Kard Rendje)

III. Pávay Richárd (AULE)

IV. Pongrácz Tamás (Kard Rendje)

I. International IFHEMA Cup

2015.06.26-28

I. Maciej Zajac (PL)

II. Rafal Kalus (PL)

III. Jakub Wrzalik (PL)

IV. Schunder László (HU)

I. Faragó Péter (HU)

II. Marek Helman (PL)

III. Amdrzej Starodumow (PL)

IV. Miksolczi Mátyás (HU)

I. Etienne von Gunten (CH)

II. Francesco Perciballi (IT)

III. Andreas Pavlidis (GR)

IV. Sebastian Estivil (MX)

III. BUDAPESTI Kardvívó TORNA

2015.03.07.

I. Horváth András Csaba (Ars Ensis) 
II. Pávay Richárd (AULE) 
III. Magát Gábor (Ars Ensis) 
IV. Ádámffy Zsigmond

I. Benedek Bence (Societas Draconistrarum/Ars Ensis)
II. Pongrácz Tamás (Kard rendje) 
III. Ujvári Ádám (Ferreus Lupus)
IV. Gyuricza Zsolt (Societas Draconistrarum/Ars Ensis)

- 2014 -

I. Bihartordai Kardvívó Torna

2014.11.15

I. Benedek Bence (Societas Draconistrarum/Ars Ensis)

II. Pávay Richárd (AULE)

III. Gyuricza Zsolt (Societas Draconistrarum/Ars Ensis)

IV. Ormosi Péter Bonifác (Ars Ensis)

I. Rádi Ferenc (Ars Ensis)

II. Horváth András Csaba (Ars Ensis)

III. Pongrácz Tamás (Kard Rendje)

IV. Kiss Bendegúz (Ars Ensis)

II. Budapesti Kardvívó Torna

2014.05.24

I. Farkas Zsolt (AULE)

II. Kállai Gábor Péter (AULE)

III. Benedek Bence (Ars Ensis)

I. Pongrácz Tamás (Kard Rendje)

II. Rádi Ferenc (Ars Ensis)

III. Szegle Ádám (Kard Rendje)

I. Budapesti kardvívó torna

2014.02.22

I. Pávay Richárd (AULE)

II. Havasi István (Societas Draconistrarum/Ars Ensis)

III. Gaszler Péter (PTE MSK Hosszúkardvívás)

IV. Garay Bence

I. Schunder László (Ars Ensis)

II. Horváth András Csaba (Ars Ensis)

III. Újvári Ádám (Ferreus Lupus)

IV. Havasi István (Societas Draconistrarum/Ars Ensis)

- 2013 -

I. Sárospataki Kardvívó Torna

2013.05.18

I. Schunder László (Ars Ensis)

II. Horváth András Csaba (Ars Ensis)

III. Pávay Richárd (AULE)